Bloom Stage ★ Summer Bloom Festival Antwerpen ★ 21 en 22 juni 2025

Open je zintuigen en voed je hart op de Bloom Stage tijdens het Summer Bloom Festival 2025 in Antwerpen. Dit is dé plek waar je mag meedoen, meebewegen en meebeleven. Geen afstand, maar verbinding. Hier verzamel je wijsheid niet enkel met je hoofd, maar vooral via je lichaam, adem en hart. Met yoga, ademwerk, mantracirkels, meditaties, ceremonies, ecstatic dance en inspirerende talks.
Beleef, voel & ontdek

Bloom Stage: Line-up zaterdag 21 juni 2025
13.30 - 14.15 uur: Openingsceremonie, Het Rijk van Holle
14.30 - 15.30 uur: Beweeg je vrij, PuurSenses (Nadia Comairi)
15.45 - 16.45 uur: HEADLINER | Ontdek PLAY, een unieke meditatie- en energietransmissie met prana/kundalini-activatie, Hilde De Baerdemaeker
16.45 - 17.30 uur: 🎶 Piano - Constellations, Tylaine Van den Broeck
17.30 - 19.15 uur: 🎶 De geest overwinnen: van zelfverwerping naar zelfrealisatie & Muzikale reis, Nada Sound (Jorn Ayan)
19.45 - 21.30 uur: 💃 Ecstatic dance, DJ Purusha
Bloom Stage: Line-up zondag 22 juni 2025
10.30 - 11.45 uur: LIFE is a balancing ACT, Yoganic Moves (Annick Cuvelier)
11.50 - 12.50 uur: 💃 Dance around the world, Idris David
13.00 - 14.00 uur: HEADLINER | Trauma als poort naar een hoger bewustzijn, Fleur van Groningen
14.05 - 15.05 uur: HEADLINER | Yoga met Margot: Loslaten & bevrijden, Margot Hallemans
15.15 - 16.15 uur: Sensual Yoga, Journeys with Silvia (Silvia De Waegeneer)
16.30 - 18.00 uur: 🎶 Optreden van The Future Saints of Vitthala, Bhakti Marga
🧘♂️ Vergeet je yogamat niet.


Line-up voor zaterdag 21 juni 2025 op de Bloom Stage
Openingsceremonie – zet jouw intentie in beweging
🌿 Het Rijk van Holle | Zaterdag 21 juni – 13.30 uur

'De openingsceremonie is meer dan een begin. Het is een uitnodiging om met open hart, heldere intentie en verbonden ziel dit magische festival te starten.'
Onder leiding van Eva van Het Rijk van Holle – Meester Herborist en moderne heks – openen we het Summer Bloom Festival in Antwerpen op zaterdag 21 juni 2025 in een magische heksenkring. Op het ritme van de drum stem je je af op jezelf, je hart én je intentie voor de dag.
Via ritueel werk, diepe verbinding en een snuifje magie manifesteren we samen een krachtige start van jouw Bloom-ervaring. Laat je dragen door de cirkel, voel de trilling van de natuur door je heen en creëer een onvergetelijke basis voor de rest van het festival. Dit wil je gewoon niet missen.
Beweeg je vrij – herinner je wie je bent
💃 Nadia Comairi van PuurSenses | Zaterdag 21 juni – 14.30 uur

‘Laat schaamte los. Vind je speelsheid terug. Herstel de verbinding met jezelf.’
In deze workshop nodigt Nadia Comairi van PuurSenses we je uit om te bewegen, ademen en voelen – niet om te presteren, maar om los te laten wat je tegenhoudt. Schaamte vertelt je dat je te veel bent. Maar wat als juist dát jouw kracht is?
We dansen, shaken, ademen en nodigen onze speelsheid, vreugde en kracht weer uit. Geen dansles. Geen show. Wel een veilige ruimte om jezelf te zijn – rauw, zacht, wild en echt.
Kom zoals je bent. Laat los wat je niet bent. Herinner je wie je bent.


HEADLINER | Ontdek PLAY, een unieke meditatie- en energietransmissie met prana/kundalini-activatie
✨ Hilde De Baerdemaeker | Zaterdag 21 juni – 15.45 uur

Tijdens deze inspirerende sessie neemt Hilde De Baerdemaeker je mee in de wereld van PLAY: Prana Life force Activation for You. Via een unieke combinatie van lezing, Q&A en demo-energietransmissie laat ze je kennismaken met deze transformerende vorm van energetisch lichaamswerk.
PLAY activeert jouw universele levenskracht – chi, kundalini, Shakti/Shiva – en brengt je energie weer in beweging. Het opent de weg naar je essentie, innerlijke kind en diepe lagen van bewustzijn.
Verwacht een diepgaande ervaring waarin energetische transmissie, non-duale wijsheid en hypnotherapie samenkomen tot één krachtige uitnodiging om helemaal jezelf te zijn. Hilde brengt PLAY recht uit haar hart – authentiek, intuïtief en vol levenslust.
📍 Meld je tevens aan voor de BELEEF PLAY-sessies onder begeleiding van Hilde De Baerdemaeker in intieme kring in de Fusion Zone.
Je lichaam kent de weg, PLAY helpt je herinneren hoe het voelt om voluit te leven.
Hilde De Baerdemaeker

Over Hilde De Baerdemaeker
Hilde De Baerdemaeker is bij het grote publiek bekend als actrice, maar ze is ook energiewerker, therapeute en de vrouw achter PLAY. Na een intense persoonlijke zoektocht bundelde ze haar ervaring en opleidingen in een unieke benadering die hart, ziel en lichaam verbindt. Haar sessies zijn puur, intuïtief en transformerend, telkens afgestemd op wat in het moment nodig is.


Piano – Constellations
🎶 Solo-performance door Tylaine Van den Broeck | Zaterdag 21 juni – 16.45 uur

Een magisch, meditatief moment dat je helemaal terugbrengt naar jezelf – en naar de kosmos.
Neoklassiek pianiste en componiste Tylaine Van den Broeck brengt op het Summer Bloom Festival in Antwerpen op zaterdag 21 juni 2025 een betoverende solo-performance waarin muziek en sterrenbeelden samensmelten tot een innerlijke reis vol verstilling en schoonheid. Bekend van samenwerkingen met o.a. Helmut Lotti en Praga Khan, laat ze zich in dit concert van haar meest persoonlijke kant zien – als artieste met een unieke muzikale stem die rechtstreeks tot je ziel spreekt.
Een moment van rust en schoonheid, midden in de levendige festivaldag.


De geest overwinnen: van zelfverwerping naar zelfrealisatie & muzikale reis
🌀 Talk & muzikale reis met Jorn Ayan (Nada Sound) | Zaterdag 21 juni – 17.30 uur

‘Wat als jouw realiteit niet wordt gevormd door de wereld om je heen... maar door de geest binnenin jou?’
In deze poëtische en krachtige talk nodigt Jorn Ayan je uit tot een radicale wending: stop met zoeken naar bevestiging buiten jezelf en keer terug naar de stille plek waar alles begint. Aan de hand van reflecties, ademhaling, muziek en pure aanwezigheid laat hij zien hoe zelftwijfel onze grootste illusie is – en hoe verbondenheid ontstaat niet door perfectie, maar door simpelweg zijn.
Jorn Ayan is de oprichter van Nada Sound, een praktijk in Brugge rond klankheling en innerlijke balans. Zijn sessies – een unieke mix van klanktherapie, sound baths en bewustzijnswerk – helpen je thuiskomen bij jezelf.


Ecstatic Dance – voel de beat, beweeg je ziel
💃 DJ Purusha | Zaterdag 21 juni – 19.45 uur

DJ Purusha – aka Philip Haers – neemt je op zaterdagavond mee in een unieke ecstatic dance journey: een vrije dansreis op het snijvlak van ritme, verbinding en pure aanwezigheid.
Met diepe wortels in trancemuziek, dans en spirituele toewijding weet Purusha precies hoe hij een ruimte opent waarin je je ziel kunt laten spreken via beweging. Wat begon als een uitnodiging op een ecstatic dance-avond groeide uit tot een missie: mensen begeleiden naar een plek waar muziek en bewustzijn samenvallen.
Verwacht een dansvloer zonder oordeel – en zonder schoenen – waar jouw lichaam de taal spreekt van vrijheid en innerlijke expressie. Laat los, kom in je flow en beweeg zoals je bent.

Line-up voor zondag 22 juni 2025 op de Bloom Stage
LIFE is a balancing ACT – yoga voor kracht, souplesse en vertrouwen
🧘♀️Annick Cuvelier (Yoganic Moves) | Zondag 22 juni – 10.30 uur

‘Balans is geen staat van zijn, maar een plek om naartoe te bewegen.’
Tijdens deze gratis yogaclass op het Summer Bloom Festival 2025 in Antwerpen met Annick Cuvelier van Yoganic Moves ontdek je hoe je meer evenwicht vindt – op de mat én in het leven. Via gerichte oefeningen voor je core, heupstabiliteit en ademhaling leer je luisteren naar je lichaam en bewegen vanuit je centrum.
Annick begeleidt je met kennis, zachtheid en respect voor ieders unieke ritme. In haar aanpak staat niet prestatie, maar lichaamsbewustzijn en vertrouwen centraal.


Dance around the world
💃 Dansworkshop met Idris David | Zondag 22 juni – 11.50 uur

Laat je bij deze dansworkshop op het Summer Bloom Festival in Antwerpen meevoeren op het ritme van muziek uit alle continenten, via een ontdekking van de vier elementen en van je eigen lichaam.
Van Afrikaanse Sabar en Soukous tot Europese cirkeldans, Hawaiiaanse Hula en Keltische Cèilidh: elke dansstijl brengt je in contact met een ander aspect van jezelf. Idris David begeleidt je met enthousiasme, speelsheid en een open geest. Geschikt voor alle leeftijden en dansniveaus – enkel een nieuwsgierige ziel is nodig.

HEADLINER | Trauma als poort naar een hoger bewustzijn
🌀 Lezing met Fleur van Groningen | Zondag 22 juni – 13.00 uur

‘Tijdens het helen van trauma transformeer je telkens weer andere stukken van jezelf. Zo kom je almaar dichter bij je essentie.’
In deze diepgaande lezing vertelt auteur en spreker Fleur van Groningen hoe helen van trauma niet alleen leidt tot herstel, maar ook tot bewustwording, transformatie en innerlijke vrijheid.
Fleur, bekend van bestsellers Leven zonder filter en Voelen zonder filter, deelt haar inzichten over hoogsensitiviteit, emotionele groei en het loslaten van oude patronen. Ze nodigt je uit om laag per laag thuis te komen bij wie je werkelijk bent. Een inspirerende sessie over verzachting, innerlijke kracht en de moed om jezelf echt te ontmoeten.
📚 Fleur signeert haar nieuwste boek Veilig bij jezelf van 15.30 tot 16.30 uur in de Boekentent.


HEADLINER | Yoga met Margot: laat los en bevrijd jezelf
🧘♀️ Margot Hallemans | Zondag 22 juni – 14.05 uur

Gun jezelf een zachte en helende yogasessie waarin loslaten, voelen en thuiskomen centraal staan. Margot Hallemans nodigt je uit om je niet groter of kleiner voor te doen dan je bent, maar gewoon te zijn – precies zoals je je voelt.
Via ademhaling, bewuste beweging en intuïtieve begeleiding helpt Margot Hallemans je om spanning los te laten, je lichaam te verzachten en terug te keren naar jouw innerlijke stilte.
Bekend als actrice uit Familie, maar ook als yoga teacher, reiki-therapeute en auteur van het boek Bevrijd, deelt Margot haar persoonlijke pad van transformatie met zachtheid en diepgang.
Niet te missen
📍 Margot Hallemans signeert haar boek Bevrijd in de Boekentent van 16.45 tot 17.45 uur.
📍 Doe ook mee aan de Transformational Breathwork sessie in de Sacred Zone met Niko & Margot, van 11.45 tot 13.15 uur (beperkte plaatsen).

Sensual Yoga, Journeys with Silvia
💗 Silvia De Waegeneer (Journeys with Silvia) | Zondag 22 juni – 15.15 uur

Silvia De Waegeneer nodigt je uit voor een zachte, sensuele yogareis binnen de Selflove Club – een moment om te vertragen, te voelen en echt thuis te komen in jezelf. Via sensual yoga, empowering movement en actieve meditatie zak je van je hoofd naar je hart. Een liefdevolle uitnodiging om aanwezig te zijn in je lichaam, zonder oordeel, zonder haast.
Silvia – oprichtster van Journeys with Silvia – creëert hartgedragen ruimtes waarin echte verbinding en overgave mogelijk worden. Haar energie is zacht, krachtig en puur – een veilige bedding voor jouw eigen transformatie.
🌸 Kom zoals je bent. Laat je dragen. Ontdek wat er gebeurt als je jezelf écht toelaat.

🎶 The Future Saints of Vitthala – muziek die het hart opent
🎶 Live kirtanconcert met Bhakti Marga | Zondag 22 juni – 16.30 uur

The Future Saints of Vitthala brengen op het Summer Bloom Festival in Antwerpen een bezielde mix van traditionele kirtan en non-traditionele, eigentijdse invloeden. Hun muziek stroomt recht uit het hart en ademt devotie, vreugde en verbinding.
Deze band, ontstaan binnen Bhakti Marga, creëert een krachtig veld van samenzang, overgave en innerlijke openheid. Verwacht een diepgaande ervaring die de ziel raakt en je hart in beweging brengt. Krachtig, vreugdevol en helend.
📍 Mis ook de Ohm Chanting met Bhakti Marga niet op zaterdag 21 juni (Jupiter Stage, 18.45 – 19.45 uur).
Let's share the Summer Magic!
Bestel nu je tickets voor het Summer Bloom Festival in Antwerpen.